Patterns (7.x-1.0-beta4) - en to af translation catalogue (39 entries)

en: Title
af: Titel

en: Save configuration
af: Stoor konfigurasie

en: Delete
af: Vee uit

en: Operations
af: Aksies

en: List
af: Lys

en: Actions
af: Aksies

en: Remove
af: Verwyder

en: Description
af: Beskrywing

en: Public
af: Publiek

en: Enable
af: Aktiveer

en: Disabled
af: Gedeaktiveer

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: Action
af: Aksie

en: Yes
af: Ja

en: No
af: Nee

en: Version
af: Weergawe

en: Go
af: Gaan

en: Edit
af: Wysig

en: Settings
af: Verstellings

en: Name
af: Naam

en: Import
af: Voer in

en: Export
af: Voer uit

en: Back
af: Terug

en: category
af: kategorie

en: Save
af: Stoor

en: Path
af: Pad

en: Options
af: Opsies

en: 1 hour | @count hours
af[0]: 1 uur
af[1]: @count ure

en: 1 day | @count days
af[0]: 1 dag
af[1]: @count dae

en: Other
af: Ander

en: The changes have been saved.
af: Die veranderinge is gestoor.

en: Save role
af: Stoor rol

en: Add role
af: Voeg rol by.

en: 1 year | @count years
af[0]: 1 jaar
af[1]: @count jare

en: 1 week | @count weeks
af[0]: 1 week
af[1]: @count weke

en: 1 min | @count min
af[0]: 1 minuut
af[1]: @count minute

en: 1 sec | @count sec
af[0]: 1 sekonde
af[1]: @count sekondes

en: Save permissions
af: Stoor permissies

en: %message in %file on line %line.
af: %message in %file by lyn %line.
