Patterns (7.x-1.0-beta4) - en to ca translation catalogue (65 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Save configuration
ca: Desa la configuració

en: Status
ca: Estat

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Operations
ca: Operacions

en: List
ca: Llistat

en: Actions
ca: Accions

en: Remove
ca: Elimina

en: Description
ca: Descripció

en: Public
ca: Públic

en: Enable
ca: Habilita

en: Disabled
ca: Inhabilitat

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Action
ca: Acció

en: Yes
ca: Sí

en: Version
ca: Versió

en: Go
ca: Vés-hi

en: Edit
ca: Edita

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Name
ca: Nom

en: Import
ca: Importa

en: Export
ca: Exporta

en: Back
ca: Enrere

en: category
ca: categoria

en: Save
ca: Desa

en: Path
ca: Camí

en: Check
ca: Comprova

en: Options
ca: Opcions

en: 1 hour | @count hours
ca[0]: 1 hora
ca[1]: @count hores

en: 1 day | @count days
ca[0]: 1 dia
ca[1]: @count dies

en: Module
ca: Mòdul

en: Always
ca: Sempre

en: Address
ca: Adreça

en: Directory
ca: Directori

en: here
ca: aquí

en: Other
ca: Altres

en: Destination
ca: Destí

en: Pattern
ca: Patró

en: Title:
ca: Títol:

en: The changes have been saved.
ca: S'han desat els canvis.

en: Extend
ca: Amplia

en: Never run
ca: No s'ha executat mai

en: Missing
ca: Perdut

en: Run
ca: Executa

en: Publish
ca: Publica

en: Unpublish
ca: Retira

en: Save role
ca: Desa el rol

en: Available
ca: Disponible

en: Restore
ca: Restaura

en: Add role
ca: Afegeix un rol

en: 1 year | @count years
ca[0]: 1 any
ca[1]: @count anys

en: 1 week | @count weeks
ca[0]: 1 setmana
ca[1]: @count setmanes

en: 1 min | @count min
ca[0]: 1 minut
ca[1]: @count minuts

en: 1 sec | @count sec
ca[0]: 1 segon
ca[1]: @count segons

en: Validation error, please try again. If this error persists, please contact the site administrator.
ca: Error de validació, torneu-ho a intentar. Si aquest error persisteix contacteu amb l'administrador.

en: Extract
ca: Extreu

en: Save permissions
ca: Desa els permisos

en: Patterns
ca: Patrons

en: 1 month | @count months
ca[0]: 1 mes
ca[1]: @count mesos

en: Author:
ca: Autor:

en: Not writable
ca: No s'hi pot escriure

en: Email:
ca: Correu electrònic:

en: %message in %file on line %line.
ca: %message a %file a la línia %line.

en: %name must be a valid hexadecimal CSS color value.
ca: %name ha de ser un valor hexadecimal de color de CSS vàlid.

en: Export options
ca: Opcions d'exportació
