Patterns (7.x-1.0-beta4) - en to de translation catalogue (6 entries)

en: Title
de: Titel

en: Disabled
de: Abgschaltet

en: Enabled
de: Ygschaltet

en: Action
de: Aktion

en: Info
de: Information

en: Not writable
de: Nid beschrybbar
