Patterns (7.x-1.0-beta4) - en to lt translation catalogue (62 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Save configuration
lt: Išsaugoti konfigūraciją

en: Status
lt: Būsena

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: List
lt: Sąrašas

en: Actions
lt: Veiksmai

en: Remove
lt: Pašalinti

en: Description
lt: Aprašymas

en: Public
lt: Vieša

en: Enable
lt: Įjungti

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Action
lt: Veiksmas

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Version
lt: Versija

en: Go
lt: Pirmyn

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Import
lt: Importuoti

en: Export
lt: Eksportuoti

en: Back
lt: Atgal

en: category
lt: kategorija

en: Save
lt: Saugoti

en: Format
lt: Formatas

en: Path
lt: Kelias

en: Check
lt: Čekis

en: Options
lt: Nustatymai

en: 1 hour | @count hours
lt[0]: @count valanda
lt[1]: @count valandos
lt[2]: @count valandų

en: 1 day | @count days
lt[0]: @count diena
lt[1]: @count dienos
lt[2]: @count dienų

en: Module
lt: Modulis

en: Always
lt: Visada

en: Address
lt: Adresas

en: Directory
lt: Katalogas

en: here
lt: čia

en: Other
lt: Kiti

en: Destination
lt: Paskirtis

en: Pattern
lt: Šablonas

en: The changes have been saved.
lt: Pakeitimai išsaugoti.

en: Extend
lt: Moduliai

en: Info
lt: Informacija

en: Never run
lt: Nė karto nepaleistas

en: Publish
lt: Paskelbta

en: Unpublish
lt: Nepaskelbta

en: Save role
lt: Išsaugoti rolę

en: Restore
lt: Atstatyti

en: Add role
lt: Pridėti rolę

en: 1 year | @count years
lt[0]: @count metai
lt[1]: @count metai
lt[2]: @count metų

en: 1 week | @count weeks
lt[0]: @count savaitė
lt[1]: @count savaitės
lt[2]: @count savaičių

en: 1 min | @count min
lt[0]: @count minutė
lt[1]: @count minutės
lt[2]: @count minučių

en: 1 sec | @count sec
lt[0]: @count sek
lt[1]: @count sek
lt[2]: @count sek

en: modules
lt: moduliai

en: Validation error, please try again. If this error persists, please contact the site administrator.
lt: Patvirtinimo klaida, prašome bandyti vėl. Jei ši klaida kartojasi, prašome susisiekti su administratoriumi.

en: Save permissions
lt: Išsaugoti teises

en: Patterns
lt: Šablonai

en: 1 month | @count months
lt[0]: @count mėnesis
lt[1]: @count mėnesiai
lt[2]: @count mėnesių

en: Not writable
lt: Neįrašoma

en: Email:
lt: El. paštas:

en: %message in %file on line %line.
lt: %message faile %file, %line eilutėje.

en: %name must be a valid hexadecimal CSS color value.
lt: %name turi būti korektiška šešioliktainė CSS spalvos reikšmė.
