Patterns (7.x-1.0-beta4) - en to sk translation catalogue (65 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Save configuration
sk: Uložiť nastavenia

en: Status
sk: Stav

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Operations
sk: Operácie

en: List
sk: Zoznam

en: Actions
sk: Akcie

en: Remove
sk: Odstrániť

en: Description
sk: Popis

en: Public
sk: Verejné

en: Enable
sk: Povoliť

en: Disabled
sk: Zakázané

en: Enabled
sk: Povolené

en: Action
sk: Akcia

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: Version
sk: Verzia

en: Go
sk: Prejsť

en: Edit
sk: Upraviť

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Name
sk: Názov

en: Import
sk: Importovať

en: Export
sk: Exportovať

en: Back
sk: Späť

en: category
sk: kategória

en: Save
sk: Uložiť

en: Format
sk: Formát

en: Path
sk: Cesta

en: Check
sk: Skontroluj

en: Options
sk: Nastavenia

en: 1 hour | @count hours
sk[0]: 1 hod
sk[1]: @count hod
sk[2]: @count hod

en: 1 day | @count days
sk[0]: @count deň
sk[1]: @count dni
sk[2]: @count dní

en: Module
sk: Modul

en: Always
sk: Vždy

en: Address
sk: Adresa

en: Directory
sk: Adresár

en: here
sk: tu

en: Other
sk: Ostatné

en: Destination
sk: Cieľové umiestnenie

en: Pattern
sk: Vzor

en: Title:
sk: Nadpis:

en: Validate
sk: Kontrolovať

en: The changes have been saved.
sk: Zmeny boli uložené.

en: Extend
sk: Rozšíriť

en: Never run
sk: Zatiaľ nebol spustený.

en: Missing
sk: Chýbajúci

en: Publish
sk: Zverejniť

en: Unpublish
sk: Zrušiť zverejnenie

en: Save role
sk: Uložiť kategóriu používateľov

en: Available
sk: Dostupné

en: Restore
sk: Obnoviť

en: Add role
sk: Pridať kategóriu používateľov

en: 1 year | @count years
sk[0]: @count rok
sk[1]: @count roky
sk[2]: @count rokov

en: 1 week | @count weeks
sk[0]: @count týždeň
sk[1]: @count týždne
sk[2]: @count týždňov

en: 1 sec | @count sec
sk[0]: 1 s
sk[1]: @count s
sk[2]: @count s

en: Validation error, please try again. If this error persists, please contact the site administrator.
sk: Chyba validácie, skúste to prosím znova. Pokiaľ chyba pretrváva, kontaktujte administrátora webu.

en: Extract
sk: Extrahovať

en: Save permissions
sk: Uložiť oprávnenia

en: Patterns
sk: Vzory

en: 1 month | @count months
sk[0]: 1 mesiac
sk[1]: @count mesiace
sk[2]: @count mesiacov

en: Author:
sk: Autor:

en: Not writable
sk: Nie je zapisovateľný

en: %message in %file on line %line.
sk: %message v súbore %file na riadku %line.

en: %name must be a valid hexadecimal CSS color value.
sk: %name musí byť platná hodnota farby pre CSS v hexadecimálnom tvare.

en: Export options
sk: Možnosti exportovania
