Patterns (7.x-1.0-beta4) - en to sr translation catalogue (32 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Save configuration
sr: Сачувај подешавања

en: Status
sr: Статус

en: Delete
sr: Избриши

en: Operations
sr: Операције

en: List
sr: Листа

en: Remove
sr: Уклони

en: Description
sr: Опис

en: Public
sr: Јавно

en: Enable
sr: Укључи

en: Disabled
sr: Искључено

en: Enabled
sr: Укључено

en: Action
sr: Акција

en: Edit
sr: Измени

en: Settings
sr: Подешавања

en: Name
sr: Име

en: Import
sr: Увоз

en: Export
sr: Извоз

en: Save
sr: Сачувај

en: Path
sr: Путања

en: 1 hour | @count hours
sr[0]: @count час
sr[1]: @count часа
sr[2]: @count[2] часова

en: 1 day | @count days
sr[0]: @count дан
sr[1]: @count дана
sr[2]: @count[2] дана

en: Pattern
sr: Образац

en: The changes have been saved.
sr: Измене су сачуване.

en: 1 year | @count years
sr[0]: @count година
sr[1]: @count године
sr[2]: @count[2] година

en: 1 week | @count weeks
sr[0]: @count недеља
sr[1]: @count[1] недеље
sr[2]: @count[2] недеља

en: 1 min | @count min
sr[0]: @count минут
sr[1]: @count минуте
sr[2]: @count[2] минута

en: 1 sec | @count sec
sr[0]: @count секунда
sr[1]: @count секунде
sr[2]: @count[2] секунди

en: Validation error, please try again. If this error persists, please contact the site administrator.
sr: Грешка приликом провере, покушајте поново. Ако грешка и даље постоји, контактирајте администратора сајта.

en: 1 month | @count months
sr[0]: 1 месец
sr[1]: @count месеци

en: Uri
sr: <em>URI</em>

en: %message in %file on line %line.
sr: %message у %file у линији %line.
