Patterns (7.x-1.0-beta5) - en to ga translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ga: Scrios

en: Remove
ga: Bain

en: Yes
ga: Tá

en: No
ga: Níl

en: Edit
ga: Cuir in eagar

en: Export
ga: Easpórtáíl

en: Title:
ga: Teideal:
