Patterns (7.x-1.0-beta5) - en to he translation catalogue (63 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Save configuration
he: שמירת תצורה

en: Status
he: מצב

en: Delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: List
he: רשימה

en: Actions
he: פעולות

en: Remove
he: הסרה

en: Description
he: תיאור

en: Public
he: ציבורי

en: Disabled
he: מושבת

en: Enabled
he: מופעל

en: Action
he: פעולה

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: Resources
he: מקורות

en: Download
he: הורדה

en: Version
he: גירסה

en: Go
he: קדימה

en: Edit
he: עריכה

en: Settings
he: הגדרות

en: Name
he: שם

en: Import
he: יבוא

en: Export
he: יצוא

en: Back
he: אחורה

en: category
he: קטגוריה

en: Save
he: שמירה

en: Format
he: פורמט

en: Path
he: מיקום

en: Check
he: בדיקה

en: Options
he: אפשרויות

en: 1 hour | @count hours
he[0]: שעה אחת
he[1]: @count שעות

en: 1 day | @count days
he[0]: יום אחד
he[1]: @count ימים

en: php
he: PHP

en: Module
he: מודול

en: Address
he: כתובת

en: Directory
he: סיפרייה

en: Other
he: אחר

en: Destination
he: יעד

en: Pattern
he: פורמט

en: Title:
he: כותרת:

en: The changes have been saved.
he: השינויים נשמרו.

en: Extend
he: הרחבות

en: Info
he: מידע

en: Never run
he: לא הורץ מעולם

en: Missing
he: חסר

en: Publish
he: פרסם

en: Unpublish
he: העברה למצב "לא פורסם"

en: Save role
he: שמירת תפקיד

en: Available
he: זמין

en: Restore
he: שחזור

en: Add role
he: הוספת תפקיד

en: 1 year | @count years
he[0]: שנה אחת
he[1]: @count שנים

en: 1 week | @count weeks
he[0]: שבוע אחד
he[1]: @count שבועות

en: 1 min | @count min
he[0]: דקה אחת
he[1]: @count דקות

en: 1 sec | @count sec
he[0]: שנייה אחת
he[1]: @count שניות

en: Validation error, please try again. If this error persists, please contact the site administrator.
he: בעית ולידציה, אנא נסה שוב. אם שגיאה זו ממשיכה להופיע, אנא פנה למנהל האתר.

en: Save permissions
he: שמירת הרשאות

en: Patterns
he: דפוסים

en: 1 month | @count months
he[0]: חודש אחד
he[1]: @count חודשים

en: Not writable
he: לא ניתן לכתוב

en: %message in %file on line %line.
he: %message בקובץ %file בשורה %line.

en: Export options
he: אפשרויות יצוא
