Patterns (7.x-1.0-rc1) - en to ast translation catalogue (31 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Save configuration
ast: Guardar configuración

en: Status
ast: Estáu

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Operations
ast: Operaciones

en: List
ast: Llista

en: Actions
ast: Aiciones

en: Remove
ast: Desaniciar

en: Description
ast: Descripción

en: Disabled
ast: Desactiváu

en: Enabled
ast: Activáu

en: Yes
ast: Sí

en: No
ast: Non

en: Version
ast: Versión

en: Edit
ast: Editar

en: Settings
ast: Preferencies

en: Name
ast: Nome

en: Import
ast: Importar

en: Export
ast: Esportar

en: category
ast: categoría

en: Save
ast: Guardar

en: Format
ast: Formatu

en: Path
ast: Camín

en: Options
ast: Opciones

en: 1 hour | @count hours
ast[0]: 1 hora
ast[1]: @count hores

en: 1 day | @count days
ast[0]: 1 día
ast[1]: @count díes

en: php
ast: PHP

en: Other
ast: Otru

en: The changes have been saved.
ast: Guardáronse los cambeos.

en: Never run
ast: Ensin executar

en: Not writable
ast: Non editable
