Patterns (7.x-1.0-rc1) - en to fa translation catalogue (64 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Save configuration
fa: ذخیره پیکربندی

en: Status
fa: وضعیت

en: Delete
fa: حذف

en: Operations
fa: عملیات

en: List
fa: فهرست

en: Actions
fa: عملکردها

en: Remove
fa: حذف

en: Description
fa: توضیحات

en: Public
fa: عمومی

en: Disabled
fa: غیرفعال

en: Enabled
fa: فعال

en: Action
fa: عملکرد

en: Yes
fa: بله

en: No
fa: خیر

en: Resources
fa: منابع

en: Version
fa: نسخه

en: Go
fa: برو

en: Edit
fa: ویرایش

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Name
fa: نام

en: Import
fa: ورود

en: Export
fa: استخراج

en: Back
fa: بازگشت

en: category
fa: دسته‌بندی

en: Save
fa: ذخیره

en: Format
fa: قالب‌بندی

en: Path
fa: مسیر

en: Check
fa: بررسی

en: Options
fa: گزینه‌ها

en: 1 hour | @count hours
fa[0]: 1 ساعت
fa[1]: @count ساعت

en: 1 day | @count days
fa[0]: 1 روز
fa[1]: @count روز

en: Module
fa: ماژول

en: Always
fa: همیشه

en: Address
fa: نشانی

en: Directory
fa: دایرکتوری

en: here
fa: اینجا

en: Other
fa: ساير

en: Destination
fa: مقصد

en: Pattern
fa: الگو

en: Title:
fa: عنوان:

en: The changes have been saved.
fa: تغییرات ذخیره شد.

en: Extend
fa: توسعه

en: Info
fa: اطلاعات

en: Never run
fa: هرگز اجرا نشده

en: Publish
fa: انتشار

en: Unpublish
fa: عدم انتشار

en: Save role
fa: ذخیره کردن نقش

en: Available
fa: در دسترس

en: Add role
fa: افزودن نقش

en: 1 year | @count years
fa[0]: 1 سال
fa[1]: @count سال

en: 1 week | @count weeks
fa[0]: 1 هفته
fa[1]: @count هفته

en: 1 min | @count min
fa[0]: 1 دقیقه
fa[1]: @count دقیقه

en: 1 sec | @count sec
fa[0]: 1 ثانیه
fa[1]: @count ثانیه

en: modules
fa: ماژول‌ها

en: Validation error, please try again. If this error persists, please contact the site administrator.
fa: خطای تعیین اعتبار، لطفا دوباره تلاش کنید. در صورت بروز مجدد خطا، با مدیر سایت تماس بگیرید.

en: Save permissions
fa: ذخیره کردن مجوزها

en: Patterns
fa: الگوها

en: 1 month | @count months
fa[0]: 1 ماه
fa[1]: @count ماه

en: Uri
fa: آدرس

en: Not writable
fa: غیر قابل نوشتن

en: Email:
fa: پست الکترونیک:

en: %message in %file on line %line.
fa: %message در %file خط %line.

en: %name must be a valid hexadecimal CSS color value.
fa: %name باید یک مقدار رنگی CSS مبنای شانزده معتبر باشد.
