Patterns (7.x-1.0-rc1) - en to hy translation catalogue (38 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Save configuration
hy: Հիշել կոնֆիգուրացիան

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: List
hy: Ցանկ

en: Actions
hy: Գործողություններ

en: Remove
hy: Հեռացնել:

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Disabled
hy: Անջատված է

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Action
hy: Գործողություն

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: Version
hy: Տաբերակ

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Name
hy: Անուն

en: Import
hy: Ներմուծել

en: Export
hy: Արտահանել

en: Back
hy: Հետ

en: category
hy: կատեգորիա

en: Save
hy: Պահպանել

en: Format
hy: Ֆորմատ

en: Path
hy: Ուղի

en: Options
hy: Ընտրանքներ

en: 1 hour | @count hours
hy[0]: 1 ժամ
hy[1]: @count ժամ

en: 1 day | @count days
hy[0]: 1 օր
hy[1]: @count օր

en: The changes have been saved.
hy: Փոփոխությունները  պահպանվել են:

en: Extend
hy: Ընդլայնել

en: Info
hy: Ինֆո

en: Unpublish
hy: Ապահրապարակել

en: 1 year | @count years
hy[0]: @count տարի

en: 1 week | @count weeks
hy[0]: @count շաբաթ

en: 1 min | @count min
hy[0]: 1 րոպե
hy[1]: @count րոպե

en: 1 sec | @count sec
hy[0]: 1 վարկյան
hy[1]: @count վարկյան

en: Save permissions
hy: Պահպանել արտոնությունները

en: 1 month | @count months
hy[0]: 1 ամիս
hy[1]: @count ամիս
