Patterns (7.x-1.0-rc1) - en to jv translation catalogue (39 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Save configuration
jv: Simpen konfigurasi

en: Delete
jv: Busak

en: Operations
jv: Operasi

en: List
jv: Daftar

en: Actions
jv: Aksi

en: Remove
jv: Buwang

en: Description
jv: Katrangan

en: Disabled
jv: Mati

en: Enabled
jv: Urip

en: Action
jv: Aksi

en: Yes
jv: Ya

en: No
jv: Ora

en: Version
jv: Versi

en: Go
jv: Nuju

en: Edit
jv: Sunting

en: Settings
jv: Sétingan

en: Name
jv: Jeneng

en: Import
jv: Ngimpor

en: Export
jv: Ngékspor

en: category
jv: kategori

en: Save
jv: Simpen

en: Options
jv: Opsi

en: 1 hour | @count hours
jv[0]: Sejam
jv[1]: @count jam

en: 1 day | @count days
jv[0]: Sedinā
jv[1]: @count dina

en: Module
jv: Modul

en: here
jv: nag kéné

en: Other
jv: Liyané

en: The changes have been saved.
jv: Owah-owahan uwis disimpen.

en: Save role
jv: Simpen paraga

en: Add role
jv: Tambahnā parāgā

en: 1 year | @count years
jv[0]: 1 tahun
jv[1]: @count tahun

en: 1 week | @count weeks
jv[0]: 1 minggu
jv[1]: @count minggu

en: 1 min | @count min
jv[0]: 1 mnt
jv[1]: @count mnt

en: 1 sec | @count sec
jv[0]: 1 dtk
jv[1]: @count dtk

en: Save permissions
jv: Simpen kawenangan

en: 1 month | @count months
jv[0]: sewulan
jv[1]: @count wulan

en: Not writable
jv: Ora bisa ditulisi

en: %name must be a valid hexadecimal CSS color value.
jv: %name kudu kode wilangan heksadesimal sing sah kanggo warna CSS .
