Patterns (7.x-1.0-rc1) - en to mk translation catalogue (7 entries)

en: Title
mk: Наслов

en: List
mk: Листа

en: Actions
mk: Акции

en: Remove
mk: Одстрани

en: Settings
mk: Поставки

en: Import
mk: Внесување

en: Export
mk: Изнесување
