Patterns (7.x-1.0-rc1) - en to pl translation catalogue (80 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Save configuration
pl: Zapisz konfigurację

en: Delete
pl: Usuń

en: Operations
pl: Operacje

en: List
pl: Lista

en: Actions
pl: Akcje

en: Remove
pl: Usuń

en: Description
pl: Opis

en: Public
pl: Publiczna

en: Disabled
pl: Wyłączone

en: Enabled
pl: Włączone

en: Action
pl: Akcja

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: Resources
pl: Zasoby

en: Version
pl: Wersja

en: Go
pl: Idź

en: Edit
pl: Edytuj

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Name
pl: Nazwa

en: Import
pl: Importuj

en: Export
pl: Eksportuj

en: Back
pl: Wstecz

en: category
pl: kategoria

en: Save
pl: Zapisz

en: Path
pl: Ścieżka

en: Check
pl: Sprawdź

en: Options
pl: Opcje

en: 1 hour | @count hours
pl[0]: 1 godzina
pl[1]: @count godziny
pl[2]: @count godzin

en: 1 day | @count days
pl[0]: 1 dzień
pl[1]: @count dni
pl[2]: @count dni

en: Module
pl: Moduł

en: Always
pl: Zawsze

en: Address
pl: Adres

en: Directory
pl: Katalog

en: here
pl: tutaj

en: Other
pl: Inne

en: Destination
pl: Cel

en: Pattern
pl: Wzorzec

en: Title:
pl: Nazwa:

en: Validate
pl: Walidacja

en: pattern
pl: wzór

en: The changes have been saved.
pl: Zmiany zostały zapisane.

en: Extend
pl: Rozszerz

en: Info
pl: Informacja

en: Never run
pl: Nigdy nie zostały uruchomione

en: Missing
pl: Brakujące

en: Run
pl: Uruchom

en: Publish
pl: Publikuj

en: Unpublish
pl: Wstrzymaj publikację

en: Save role
pl: Zachowaj rolę

en: Available
pl: Dostępne

en: Restore
pl: Przywróć

en: Add role
pl: Dodaj rolę

en: 1 year | @count years
pl[0]: 1 rok
pl[1]: @count lata
pl[2]: @count lat

en: 1 week | @count weeks
pl[0]: 1 tydzień
pl[1]: @count tygodnie
pl[2]: @count tygodni

en: 1 min | @count min
pl[0]: 1 min
pl[1]: @count minuty
pl[2]: @count minut

en: 1 sec | @count sec
pl[0]: 1 sekunda
pl[1]: @count sekundy
pl[2]: @count sekund

en: Validation error, please try again. If this error persists, please contact the site administrator.
pl: Wykryto nieprawidłowe ustawienie. Proszę spróbować ponownie, a jeśli błąd pojawia się stale, skontaktować się z administratorem witryny.

en: Save permissions
pl: Zachowaj ustawienia uprawnień

en: Patterns
pl: Wzory

en: 1 month | @count months
pl[0]: 1 miesiąc
pl[1]: @count miesiące
pl[2]: @count miesięcy

en: Not writable
pl: Brak uprawnień do zapisu

en: Trash
pl: Kosz

en: Writable
pl: Zapisywalne

en: %message in %file on line %line.
pl: %message w pliku %file, linia %line.

en: An error occurred during the export.
pl: Podczas eksportu wystąpił błąd.

en: %name must be a valid hexadecimal CSS color value.
pl: %name musi być poprawną wartością heksadecymalną wartości koloru CSS.

en: Only during the first run
pl: Tylko podczas pierwszego uruchomienia

en: Only if pattern was updated
pl: Tylko jeśli zaktualizowano wzór

en: Sharing options
pl: Opcje udostępniania

en: This is a valid pattern
pl: To prawidłowy wzór

en: This pattern is marked as NOT valid
pl: Ten wzór oznaczono jako nieprawidłowy

en: New patterns were found and added to the database:
pl: Znaleziono i dodano do bazy danych nowe wzory:

en: last update:
pl: ostatnia aktualizacja:

en: Pattern !name was saved in %path.
pl: Wzór !name zapisano w %path.

en: Pattern %pattern was removed succesfully.
pl: Wzór %pattern został prawidłowo usunięty.

en: Pattern %pattern was marked as public.
pl: Wzór %pattern oznaczono jako publiczny.

en: Pattern %pattern was marked as private.
pl: Wzór %pattern oznaczono jako prywatny.

en: No pattern was found with the given id: %id
pl: Nie znaleziono żadnego wzoru dla podanego id: %id.

en: Export options
pl: Opcje eksportu
