Patterns (7.x-1.0-rc1) - en to tr translation catalogue (68 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Save configuration
tr: Yapılandırmayı kaydet

en: Status
tr: Durum

en: Delete
tr: Sil

en: Operations
tr: İşlemler

en: List
tr: Liste

en: Actions
tr: Eylemler

en: Remove
tr: Kaldır

en: Description
tr: Açıklama

en: Public
tr: Açık

en: Disabled
tr: Etkin değil

en: Enabled
tr: Etkin

en: Action
tr: Eylem

en: Yes
tr: Evet

en: No
tr: Hayır

en: Resources
tr: Kaynaklar

en: Version
tr: Sürüm

en: Go
tr: Devam et

en: Edit
tr: Düzenle

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Name
tr: İsim

en: Import
tr: İçeri aktar

en: Export
tr: Dışarı aktar

en: Back
tr: Geri

en: category
tr: kategori

en: Save
tr: Kaydet

en: Format
tr: Biçim

en: Path
tr: Yol

en: Check
tr: Çek

en: Options
tr: Seçenekler

en: Create New
tr: Yeni Oluştur

en: 1 hour | @count hours
tr[0]: 1 saat
tr[1]: @count saat

en: 1 day | @count days
tr[0]: 1 gün
tr[1]: @count gün

en: Module
tr: Modül

en: Always
tr: Her zaman

en: Address
tr: Adres

en: Directory
tr: Dizin

en: here
tr: buraya

en: Other
tr: Diğer

en: Destination
tr: Hedef

en: Pattern
tr: Örüntü

en: Title:
tr: Başlık:

en: The changes have been saved.
tr: Değişiklikler kaydedildi.

en: Extend
tr: Modüller

en: Info
tr: Bilgi

en: Never run
tr: Daha önce çalıştırılmadı

en: Missing
tr: Kayıp

en: Publish
tr: Yayınla

en: Unpublish
tr: Yayından kaldır

en: Save role
tr: Rolü kaydet

en: Available
tr: Mevcut

en: Restore
tr: Geri yükle

en: Add role
tr: Rol ekle

en: 1 year | @count years
tr[0]: 1 yıl
tr[1]: @count yıl

en: 1 week | @count weeks
tr[0]: 1 hafta
tr[1]: @count hafta

en: 1 min | @count min
tr[0]: 1 dak
tr[1]: @count dak

en: 1 sec | @count sec
tr[0]: 1 sn
tr[1]: @count sn

en: Validation error, please try again. If this error persists, please contact the site administrator.
tr: Doğrulama hatası, lütfen tekrar deneyiniz. Eğer hata devam ederse, lütfen site yönetimi ile iletişime geçiniz.

en: Save permissions
tr: İzinleri kaydet

en: Patterns
tr: Değiştirme şablonları

en: 1 month | @count months
tr[0]: 1 ay
tr[1]: @count ay

en: Not writable
tr: Yazılabilir değil

en: Writable
tr: Yazılabilir

en: Email:
tr: E-posta:

en: %message in %file on line %line.
tr: %file dosyası %line satırında %message.

en: Warning:
tr: Uyarı:

en: %name must be a valid hexadecimal CSS color value.
tr: %name geçerli bir onaltılık CSS renk değeri olmalıdır.

en: Export options
tr: Dışarı aktarma seçenekleri
