Patterns (7.x-1.0-rc2) - en to bg translation catalogue (47 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Save configuration
bg: Запази настройката

en: Status
bg: Статус

en: Delete
bg: Изтриване

en: Operations
bg: Действия

en: List
bg: Списък

en: Actions
bg: Действия

en: Remove
bg: Премахни

en: Description
bg: Описание

en: Disabled
bg: Деактивиран

en: Enabled
bg: Активиран

en: Action
bg: Действие

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: Version
bg: Версия

en: Edit
bg: Редактирай

en: Settings
bg: Настройки

en: Name
bg: Име

en: Import
bg: Импортирай

en: Export
bg: Експорт

en: Back
bg: Назад

en: category
bg: категория

en: Save
bg: Запази

en: Format
bg: Формат

en: Path
bg: Път

en: Options
bg: Параметри

en: 1 hour | @count hours
bg[0]: 1 час
bg[1]: @count часа

en: 1 day | @count days
bg[0]: 1 ден
bg[1]: @count дни

en: Address
bg: Адрес

en: Directory
bg: Директория

en: here
bg: Тук

en: Other
bg: Други

en: The changes have been saved.
bg: Промените бяха записани.

en: Never run
bg: Неизпълняван досега

en: Publish
bg: Публикувай

en: Unpublish
bg: Отпубликувай

en: Save role
bg: Запис на роля

en: Restore
bg: Възстанови

en: Add role
bg: Добавяне на роля

en: 1 year | @count years
bg[0]: 1 година
bg[1]: @count години

en: 1 week | @count weeks
bg[0]: 1 седмица
bg[1]: @count седмици

en: 1 min | @count min
bg[0]: 1 мин.
bg[1]: @count мин.

en: 1 sec | @count sec
bg[0]: 1 сек.
bg[1]: @count сек.

en: Validation error, please try again. If this error persists, please contact the site administrator.
bg: Грешка при проверката, опитайте отново. Ако грешката се повтаря, свържете се с администратора на сайта.

en: Save permissions
bg: Запис на правата

en: Not writable
bg: Без право за запис

en: %message in %file on line %line.
bg: %message във файл %file, вж. ред %line.
