Patterns (7.x-1.0-rc2) - en to sl translation catalogue (42 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Save configuration
sl: Shrani nastavitve

en: Status
sl: Stanje

en: Delete
sl: Izbriši

en: Operations
sl: Operacije

en: List
sl: Seznam

en: Actions
sl: Akcije

en: Remove
sl: Odstrani

en: Description
sl: Opis

en: Disabled
sl: Onemogočeno

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Action
sl: Akcija

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: Edit
sl: Uredi

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Name
sl: Ime

en: Import
sl: Uvozi

en: Export
sl: Izvoz

en: category
sl: kategorija

en: Save
sl: Shrani

en: Format
sl: Oblika

en: Path
sl: Pot

en: Options
sl: Možnosti

en: 1 hour | @count hours
sl[0]: 1 ura
sl[1]: @count uri
sl[2]: @count ure
sl[3]: @count ur

en: 1 day | @count days
sl[0]: 1 dan
sl[1]: @count dneva
sl[2]: @count dnevi
sl[3]: @count dni

en: The changes have been saved.
sl: Spremembe so shranjene.

en: Info
sl: Podatki

en: Never run
sl: Nikoli pognano

en: Publish
sl: Objavi

en: Unpublish
sl: Umakni objavo

en: Save role
sl: Shrani vlogo

en: Add role
sl: Dodaj vlogo

en: 1 year | @count years
sl[0]: 1 leto
sl[1]: @count leti
sl[2]: @count leta
sl[3]: @count let

en: 1 week | @count weeks
sl[0]: 1 teden
sl[1]: @count tedna
sl[2]: @count tedni
sl[3]: @count tednov

en: 1 sec | @count sec
sl[0]: 1 sek
sl[1]: @count sek
sl[2]: @count sek
sl[3]: @count sek

en: Validation error, please try again. If this error persists, please contact the site administrator.
sl: Napaka pri validaciji, prosimo, poskusite znova. Če se napaka ponavlja, prosimo, da o tem obvestite skrbnika strani.

en: Save permissions
sl: Shrani dovoljenja

en: 1 month | @count months
sl[0]: 1 mesec
sl[1]: @count meseca
sl[2]: @count meseci
sl[3]: @count mesecev

en: Not writable
sl: Ni zapisljivo

en: Email:
sl: E-naslov:

en: %message in %file on line %line.
sl: %message v %file v vrstici %line.
