Patterns (7.x-1.0-rc2) - en to bs translation catalogue (34 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Save configuration
bs: Sačuvaj postavke

en: Delete
bs: Briši

en: Operations
bs: Operacije

en: List
bs: Izlistaj

en: Actions
bs: Akcije

en: Remove
bs: Ukloni

en: Description
bs: Opis

en: Disabled
bs: Onemogućen

en: Enabled
bs: Omogućeno

en: Yes
bs: Da

en: No
bs: Ne

en: Version
bs: Verzija

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Settings
bs: Postavke

en: Name
bs: Ime

en: Import
bs: Uvezi

en: Export
bs: Izvezi

en: category
bs: kategorija

en: Save
bs: Sačuvaj

en: Path
bs: Putanja

en: Options
bs: Opcije

en: 1 hour | @count hours
bs[0]: 1 sat
bs[1]: @count sata
bs[2]: @count sati

en: 1 day | @count days
bs[0]: 1 dan
bs[1]: @count dana
bs[2]: @count dana

en: Address
bs: Adresa

en: Directory
bs: Direktorij

en: The changes have been saved.
bs: Promjene su sačuvane.

en: Publish
bs: Objavi

en: Unpublish
bs: Ukloni status objave

en: 1 year | @count years
bs[0]: 1 godina
bs[1]: @count godine
bs[2]: @count godina

en: 1 week | @count weeks
bs[0]: 1 sedmica
bs[1]: @count sedmice
bs[2]: @count sedmica

en: 1 min | @count min
bs[0]: 1 minuta
bs[1]: @count minute
bs[2]: @count minuta

en: 1 sec | @count sec
bs[0]: 1 sekunda
bs[1]: @count sekunde
bs[2]: @count sekundi

en: Validation error, please try again. If this error persists, please contact the site administrator.
bs: Greška pri validaciji, pokušajte ponovo. Ukoliko se greška ponovi, molimo vas kontaktirajte administratora.
