Patterns (7.x-2.0-rc1) - en to kk translation catalogue (42 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Save configuration
kk: Конфигурацияны сақтау

en: Status
kk: Жағдайы

en: Delete
kk: Өшіру

en: Operations
kk: Операциялар

en: List
kk: Көрсету

en: Actions
kk: Әрекеттер

en: Remove
kk: Өшіру

en: Description
kk: Сипаттама

en: Disabled
kk: Сөндірілген

en: Enabled
kk: Қосылған

en: Action
kk: Әрекет

en: Yes
kk: Йә

en: No
kk: Жоқ

en: Version
kk: Нұсқа

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Name
kk: Аты

en: Import
kk: Импорт

en: Export
kk: Экспорт

en: category
kk: категориясы

en: Save
kk: Сақтау

en: Path
kk: Жол

en: 1 hour | @count hours
kk[0]: 1 сағат

en: 1 day | @count days
kk[0]: @count күн

en: Other
kk: Басқа

en: The changes have been saved.
kk: Өзгертулер сақталды.

en: Never run
kk: Жөнелтілген жоқ

en: Publish
kk: Жариялау

en: Unpublish
kk: Жарияламау

en: Save role
kk: Рөлді сақтау

en: Add role
kk: Рөл қосу

en: 1 year | @count years
kk[0]: 1 жыл

en: 1 week | @count weeks
kk[0]: 1 апта

en: 1 min | @count min
kk[0]: @count мин

en: 1 sec | @count sec
kk[0]: 1 сек

en: Validation error, please try again. If this error persists, please contact the site administrator.
kk: Қатені тексеру, өтінеміз, тағы бір байқап көріңіз. Егер осы қате қайталанса, сайттың  басқарушысымен байланысыңыз

en: Save permissions
kk: Құқықтарды сақтау

en: 1 month | @count months
kk[0]: 1 ай

en: Not writable
kk: Жазуға тыйым орнатылған

en: %message in %file on line %line.
kk: %file ішінде %line сызығында %message жазуы.

en: %name must be a valid hexadecimal CSS color value.
kk: %name шектен тыс емес CSS түстің оналтылық мәні болу керек.
