Patterns (7.x-2.0-rc1) - en to km translation catalogue (46 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Save configuration
km: រក្សាទុក​ការ​កំណត់​រចនាសម្ព័ន្ធ

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Delete
km: លុប

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: List
km: បញ្ជី

en: Actions
km: អំពើ

en: Remove
km: យកចេញ

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Disabled
km: បាន​បិទ

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: Action
km: អំពើ

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: No
km: ទេ

en: Version
km: កំណែ

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Import
km: នាំចូល

en: Export
km: នាំចេញ

en: category
km: ប្រភេទ

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Format
km: ទ្រង់​ទ្រាយ

en: Path
km: ផ្លូវ

en: Options
km: ជម្រើស

en: 1 hour | @count hours
km[0]: @count ម៉ោង

en: 1 day | @count days
km[0]: @count ថ្ងៃ

en: Other
km: ផ្សេងៗ

en: The changes have been saved.
km: បាន​រក្សាទុក​ការ​ផ្លាស់ប្ដូរ​ហើយ ។

en: Info
km: ព័ត៌មាន

en: Never run
km: មិន​ដែល​រត់

en: Publish
km: បោះពុម្ព​ផ្សាយ

en: Unpublish
km: មិន​បោះ​ពុម្ព​ផ្សាយ

en: Save role
km: រក្សាទុក​តួនាទី

en: Add role
km: បន្ថែម​តួ​នាទី

en: 1 year | @count years
km[0]: @count ឆ្នាំ

en: 1 week | @count weeks
km[0]: @count សប្ដាហ៍

en: 1 min | @count min
km[0]: @count នាទី

en: 1 sec | @count sec
km[0]: @count វិនាទី

en: Validation error, please try again. If this error persists, please contact the site administrator.
km: កំហុស​​សុពលកម្ម សូម​ព្យាយា​ម​ម្ដង​ទៀត ។ ប្រសិន​បើកំហុស​នេះ​នៅ​តែ​មាន សូម​ទាក់ទង​អ្នក​គ្រប់គ្រង​បណ្ដាញ ។

en: Save permissions
km: រក្សាទុក​សិទ្ធិ

en: 1 month | @count months
km[0]: ១​ ខែ

en: Not writable
km: មិន​អាច​សរសេរ​បាន

en: Email:
km: អ៊ីមែល ៖

en: %message in %file on line %line.
km: ​%message ​នៅ​ក្នុង %file នៅ​លើបន្ទាត់ %line ។​

en: %name must be a valid hexadecimal CSS color value.
km: %name ត្រូវតែ​ជា​តម្លៃ​ពណ៌ CSS គោល​ដប់​ប្រាំមួយ​ដែល​ត្រឹមត្រូវ ។
