Patterns (7.x-2.0-rc1) - en to ug translation catalogue (29 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Save configuration
ug: تەڭشەشنى ساقلاش

en: Status
ug: ھالەت

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: List
ug: تىزىملىك

en: Actions
ug: مەشغۇلاتلار

en: Remove
ug: يۆتكىۋېتىش

en: Description
ug: بايانى

en: Public
ug: ھەممىگە

en: Disabled
ug: تاقالدى

en: Enabled
ug: ئىناۋەتلىك

en: Action
ug: مەشغۇلات

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Name
ug: ئىسىم

en: Import
ug: ئىمپورت

en: Export
ug: ئېكىسپورتلاش

en: Path
ug: نۆۋەتتىكى ئورۇن

en: Options
ug: تاللاشلار

en: Address
ug: ئادرېس

en: here
ug: بۇ يەر

en: Other
ug: باشقا

en: Title:
ug: تېما:

en: The changes have been saved.
ug: ئۆزگەرتىشلەر ساقلاندى.....

en: Never run
ug: ئىجرا بولمىغان

en: Publish
ug: ئېلان قىلىش

en: Restore
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: Add role
ug: ئەزا گوروپپىسى قوشۇش

en: Validation error, please try again. If this error persists, please contact the site administrator.
ug: تەكشۇرۇشتە خاتالىق كۆرۇلدى.بېكەت مەسئۇلى بىلەن ئالاقىلىشىڭ.
