Patterns (7.x-2.0) - en to et translation catalogue (62 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Status
et: Olek

en: Delete
et: Kustuta

en: Operations
et: Toimingud

en: List
et: Nimekiri

en: Actions
et: Toimingud

en: Remove
et: Eemalda

en: Description
et: Kirjeldus

en: Public
et: Avalik

en: Disabled
et: Keelatud

en: Enabled
et: Lubatud

en: Action
et: Tegevus

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: Resources
et: Ressursid

en: Version
et: Versioon

en: Go
et: Mine

en: Edit
et: Muuda

en: Settings
et: Seaded

en: Name
et: Nimi

en: Import
et: Impordi

en: Export
et: Ekspordi

en: Back
et: Tagasi

en: category
et: kategooria

en: Save
et: Salvesta

en: Format
et: Vorming

en: Path
et: Tee

en: Check
et: Kontrolli

en: Options
et: Valikud

en: 1 hour | @count hours
et[0]: 1 tund
et[1]: @count tundi

en: 1 day | @count days
et[0]: 1 päev
et[1]: @count päeva

en: Module
et: Moodul

en: Always
et: Alati

en: Address
et: Aadress

en: Directory
et: Kataloog

en: here
et: siin

en: Other
et: Muu

en: Destination
et: Sihtpunkt

en: Pattern
et: Muster

en: The changes have been saved.
et: Muutused on salvestatud.

en: Extend
et: Laienda

en: Never run
et: Pole kunagi käivitatud

en: Missing
et: Puudub

en: Publish
et: Avalda

en: Unpublish
et: Muuda mitteavaldatuks

en: Save role
et: Salvesta roll

en: Available
et: Saadaval

en: Restore
et: Taastamine

en: Add role
et: Lisa roll

en: 1 year | @count years
et[0]: 1 aasta
et[1]: @count aastat

en: 1 week | @count weeks
et[0]: 1 nädal
et[1]: @count nädalat

en: 1 min | @count min
et[0]: 1 minut
et[1]: @count minutit

en: 1 sec | @count sec
et[0]: 1 sekund
et[1]: @count sekundit

en: Validation error, please try again. If this error persists, please contact the site administrator.
et: Valideerimisviga. Palun proovige uuesti. Kui see viga kordub, siis võtke ühendust lehe administraatoriga.

en: Patterns
et: Mustrid

en: 1 month | @count months
et[0]: 1 kuu
et[1]: @count kuud

en: Uri
et: URI

en: Not writable
et: Pole kirjutatav

en: Writable
et: Kirjutatav

en: Email:
et: E-post:

en: %message in %file on line %line.
et: %message failis %file real %line.

en: Export options
et: Eksportimise valikud
