Patterns (7.x-2.1) - en to eu translation catalogue (59 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Status
eu: Egoera

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Operations
eu: Eragiketak

en: List
eu: Zerrenda

en: Actions
eu: Ekintzak

en: Remove
eu: Ezabatu

en: Description
eu: Azalpena

en: Public
eu: Publikoa

en: Disabled
eu: Ezgaituta

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Action
eu: Ekintza

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: Version
eu: Bertsioa

en: Go
eu: Joan

en: Edit
eu: Editatu

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Name
eu: Izena

en: Import
eu: Inportatu

en: Export
eu: Esportatu

en: settings
eu: ezarpenak

en: Back
eu: Itzuli

en: category
eu: kategoria

en: Save
eu: Gorde

en: Format
eu: Formatua

en: Path
eu: Bide-izena

en: Check
eu: Egiaztatu

en: Options
eu: Aukerak

en: 1 hour | @count hours
eu[0]: ordu 1
eu[1]: @count ordu

en: 1 day | @count days
eu[0]: egun 1
eu[1]: @count egun

en: Module
eu: Modulua

en: Always
eu: Beti

en: Address
eu: Helbidea

en: Directory
eu: Fitxategia

en: here
eu: hemen

en: Other
eu: Bestea

en: Destination
eu: Helbidea

en: The changes have been saved.
eu: Aldaketak gorde dira.

en: Extend
eu: Hedatu

en: Info
eu: Informazioa

en: Publish
eu: Argitaratu

en: Unpublish
eu: Desargitaratu

en: Save role
eu: Gorde zeregina

en: Available
eu: Gaituta

en: Restore
eu: Leheneratu

en: Add role
eu: Gehitu zeregina

en: 1 year | @count years
eu[0]: urte 1
eu[1]: @count urte

en: 1 week | @count weeks
eu[0]: aste 1
eu[1]: @count aste

en: 1 min | @count min
eu[0]: min 1
eu[1]: @count min

en: 1 sec | @count sec
eu[0]: seg 1
eu[1]: @count seg

en: modules
eu: moduluak

en: Validation error, please try again. If this error persists, please contact the site administrator.
eu: Balioztatze errorea, mesedez, saiatu berriz. Erroreak jarraitzen badu, mesedez, gune administratzailea kontaktatu.

en: Patterns
eu: Ereduak

en: 1 month | @count months
eu[0]: Hilabete 1
eu[1]: @count hilabetetatik

en: Not writable
eu: Ez idazgarria

en: Writable
eu: Idatzgarria

en: Email:
eu: Eposta:

en: %message in %file on line %line.
eu: %message %file fitxategian %line. linean.
