Patterns (7.x-2.1) - en to nn translation catalogue (35 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Delete
nn: Slett

en: Operations
nn: Operasjonar

en: List
nn: Liste

en: Actions
nn: Handlingar

en: Remove
nn: Fjern

en: Description
nn: Beskriving

en: Disabled
nn: Ikkje aktivert

en: Enabled
nn: Aktivert

en: On
nn: På

en: Yes
nn: Ja

en: No
nn: Nei

en: Version
nn: Versjon

en: Edit
nn: Rediger

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Name
nn: Namn

en: Import
nn: Importer

en: Export
nn: Eksporter

en: Back
nn: Attende

en: Save
nn: Lagre

en: Path
nn: Sti

en: 1 hour | @count hours
nn[0]: 1 time
nn[1]: @count timar

en: 1 day | @count days
nn[0]: 1 dag
nn[1]: @count dagar

en: php
nn: PHP

en: Off
nn: Av

en: Address
nn: Adresse

en: here
nn: her

en: Other
nn: Andre

en: Info
nn: Informasjon

en: 1 year | @count years
nn[0]: 1 år
nn[1]: @count år

en: 1 week | @count weeks
nn[0]: 1 veke
nn[1]: @count veker

en: 1 sec | @count sec
nn[0]: 1 sek
nn[1]: @count sek

en: Validation error, please try again. If this error persists, please contact the site administrator.
nn: Godkjenning feila, ver vennleg å prøve igjen. Om feilen varer ved må vi be deg ta kontakt med administrator for nettstaden.

en: 1 month | @count months
nn[0]: 1 månad
nn[1]: @count månader

en: %message in %file on line %line.
nn: %message i %file på linje %line
