Patterns (7.x-2.1) - en to se translation catalogue (15 entries)

en: Title
se: Bajilčala

en: Delete
se: Sihko

en: Description
se: Čilgehus

en: Yes
se: Jua

en: No
se: Ii

en: Edit
se: Rievdat

en: Name
se: Namma

en: Save
se: Vurke

en: Format
se: Formáhtta

en: 1 hour | @count hours
se[0]: 1 diibmu
se[1]: @count diibmu

en: 1 day | @count days
se[0]: 1 beaivi
se[1]: @count beaivve

en: The changes have been saved.
se: Rievdadusat leat vurkejuvvon.

en: Publish
se: Almmut

en: 1 year | @count years
se[0]: 1 jahki
se[1]: @count jagi

en: 1 week | @count weeks
se[0]: 1 váhkku
se[1]: @count váhkku
