Patterns (7.x-2.1) - en to sq translation catalogue (39 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Status
sq: Gjendja

en: Delete
sq: Fshij

en: Operations
sq: Operacionet

en: List
sq: Lista

en: Actions
sq: Veprimet

en: Remove
sq: Hiq

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Disabled
sq: Çaktivizuar

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: Action
sq: Veprimi

en: Yes
sq: Po

en: No
sq: Jo

en: Version
sq: Versioni

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Name
sq: Emri

en: Import
sq: Importo

en: Export
sq: Eksporto

en: settings
sq: rregullimet

en: category
sq: kategoria

en: Save
sq: Ruaj

en: Path
sq: Pozicioni

en: 1 hour | @count hours
sq[0]: 1 orë
sq[1]: @count orë

en: 1 day | @count days
sq[0]: 1 ditë
sq[1]: @count ditë

en: Other
sq: Tjetër

en: The changes have been saved.
sq: Ndryshimet u ruajtën.

en: Never run
sq: Asnjëherë aktivuar

en: Publish
sq: Publiko

en: Unpublish
sq: Hiq nga publikimi

en: Save role
sq: Ruaj rolin

en: Add role
sq: Shto rolin

en: 1 year | @count years
sq[0]: 1 vit
sq[1]: @count vjet

en: 1 week | @count weeks
sq[0]: 1 javë
sq[1]: @count javë

en: 1 sec | @count sec
sq[0]: 1 sek
sq[1]: @count sek

en: modules
sq: modulët

en: Validation error, please try again. If this error persists, please contact the site administrator.
sq: Gabim gjatë validimit. Nëse ky gabim ripërsëritet, kontakto administratorin e sajtit.

en: Not writable
sq: Jo e shkruajtshme

en: %message in %file on line %line.
sq: %message tek %file në rreshtin %line.
