Patterns (7.x-2.2) - en to gl translation catalogue (62 entries)

en: Title
gl: Título

en: Status
gl: Estado

en: Delete
gl: Borrar

en: Operations
gl: Operacións

en: List
gl: Lista

en: Actions
gl: Accións

en: Remove
gl: Quitar

en: Description
gl: Descrición

en: Public
gl: Público

en: Disabled
gl: Desactivado

en: Enabled
gl: Activado

en: Action
gl: Acción

en: On
gl: Activo

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: Resources
gl: Recursos

en: Version
gl: Versión

en: Edit
gl: Editar

en: Settings
gl: Axustes

en: Name
gl: Nome

en: Import
gl: Importar

en: Export
gl: Exportar

en: settings
gl: opcións

en: Back
gl: Voltar

en: category
gl: categoría

en: Save
gl: Gardar

en: Format
gl: Formato

en: Path
gl: Ruta

en: Check
gl: Comprobar

en: Options
gl: Opcións

en: 1 hour | @count hours
gl[0]: 1 hora
gl[1]: @count horas

en: 1 day | @count days
gl[0]: 1 día
gl[1]: @count días

en: Module
gl: Módulo

en: Off
gl: Desactivado

en: Address
gl: Enderezo

en: Directory
gl: Directorio

en: here
gl: aquí

en: Other
gl: Outro

en: Destination
gl: Destino

en: Pattern
gl: Patrón

en: Title:
gl: Título:

en: The changes have been saved.
gl: Gardáronse os cambios.

en: Extend
gl: Estender

en: Info
gl: Información

en: Never run
gl: Nunca foi executado

en: Missing
gl: Perdido

en: Publish
gl: Publicar

en: Unpublish
gl: Non publicar

en: Save role
gl: Gardar rol

en: Available
gl: Dispoñible

en: Restore
gl: Restaurar

en: Add role
gl: Engadir rol

en: 1 year | @count years
gl[0]: 1 ano
gl[1]: @count anos

en: 1 week | @count weeks
gl[0]: 1 semana
gl[1]: @count semanas

en: 1 sec | @count sec
gl[0]: 1 seg
gl[1]: @count seg

en: modules
gl: módulos

en: Validation error, please try again. If this error persists, please contact the site administrator.
gl: Produciuse un erro de validación, ténteo de novo. Se este erro persiste, contacte co administrador do sitio.

en: Patterns
gl: Patróns

en: 1 month | @count months
gl[0]: 1 mes
gl[1]: @count meses

en: Not writable
gl: Non se pode escribir

en: Email:
gl: Correo electrónico:

en: %message in %file on line %line.
gl: %message en %file na liña %line.
