Patterns (7.x-2.2) - en to ht translation catalogue (10 entries)

en: Status
ht: Eta

en: Operations
ht: Operasyon

en: Description
ht: Deskripsyon

en: Enabled
ht: Aktif

en: On
ht: Ouvè

en: Name
ht: Non

en: Save
ht: Anrejistre

en: Off
ht: Fèmen

en: Publish
ht: Pibliye

en: Unpublish
ht: Depibliye
