Patterns (7.x-2.2) - en to lv translation catalogue (61 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Status
lv: Statuss

en: Delete
lv: Dzēst

en: Operations
lv: Darbības

en: List
lv: Saraksts

en: Actions
lv: Darbības

en: Remove
lv: Izņemt

en: Description
lv: Apraksts

en: Public
lv: Publisks

en: Disabled
lv: Atspējots

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Action
lv: Darbība

en: On
lv: Aktīvs

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: Resources
lv: Resursi

en: Version
lv: Versija

en: Go
lv: Aiziet

en: Edit
lv: Labot

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Name
lv: Nosaukums

en: Import
lv: Importēt

en: Export
lv: Eksportēt

en: settings
lv: iestatījumi

en: Back
lv: Atpakaļ

en: category
lv: kategorija

en: Save
lv: Saglabāt

en: Format
lv: Formāts

en: Path
lv: Ceļš

en: Check
lv: Pārbaude

en: Options
lv: Iespējas

en: Create New
lv: Izveidot jaunu

en: 1 hour | @count hours
lv[0]: @count stunda
lv[1]: @count stundas
lv[2]: @count stundas

en: 1 day | @count days
lv[0]: @count diena
lv[1]: @count dienas
lv[2]: @count dienas

en: Module
lv: Modulis

en: Off
lv: Izslēgts

en: Always
lv: Vienmēr

en: Address
lv: Adrese

en: Directory
lv: Direktorija

en: here
lv: šeit

en: Other
lv: Citi

en: Destination
lv: Galamērķis

en: Pattern
lv: Modelis

en: Title:
lv: Nosaukums:

en: The changes have been saved.
lv: Izmaiņas saglabātas.

en: Extend
lv: Paplašināšana

en: Never run
lv: Nekad nav darbināts

en: Publish
lv: Publicēts

en: Unpublish
lv: Nepublicēts

en: Save role
lv: Saglabāt lomu

en: Available
lv: Pieejams

en: Add role
lv: Pievienot lomu

en: 1 year | @count years
lv[0]: @count gads
lv[1]: @count gadi
lv[2]: @count gadi

en: 1 week | @count weeks
lv[0]: @count nedēļa
lv[1]: @count nedēļas
lv[2]: @count nedēļas

en: 1 sec | @count sec
lv[0]: @count sek
lv[1]: @count sek
lv[2]: @count sek

en: Validation error, please try again. If this error persists, please contact the site administrator.
lv: Validācijas kļūda. Ja kļūda atkārtojas, lūdzu, ziņojiet vietnes administratoram.

en: 1 month | @count months
lv[0]: @count mēnesis
lv[1]: @count mēneši
lv[2]: @count mēneši

en: Not writable
lv: Nav rakstāma

en: Email:
lv: E-pasts:

en: %message in %file on line %line.
lv: %message failā %file rindā %line.

en: Export options
lv: Eksportēšanas iespējas
