Patterns (7.x-2.0-rc1) - en to be translation catalogue (53 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Save configuration
be: Захаваць налады

en: Status
be: Статус

en: Delete
be: Выдаліць

en: Operations
be: Аперацыі

en: List
be: Спіс

en: Actions
be: Дзеянні

en: Remove
be: Выдаліць

en: Description
be: Апісанне

en: Public
be: Публічнае

en: Disabled
be: Выключана

en: Enabled
be: Уключана

en: Action
be: Дзеянне

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: Resources
be: Рэсусры

en: Version
be: Версія

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Settings
be: Налады

en: Name
be: Імя

en: Import
be: Імпарт

en: Export
be: Экспарт

en: Back
be: Назад

en: category
be: катэгорыя

en: Save
be: Захаваць

en: Format
be: Фармат

en: Path
be: Сцежка

en: Options
be: Налады

en: 1 hour | @count hours
be[0]: 1 гадзіна
be[1]: @count гадзінаў

en: 1 day | @count days
be[0]: 1 дзень
be[1]: @count дні
be[2]: @count дзён

en: php
be: PHP

en: Module
be: Модуль

en: Always
be: Заўжды

en: Other
be: Іншыя

en: The changes have been saved.
be: Змены былі захаваныя.

en: Extend
be: Пашырыць

en: Info
be: Інфармацыя

en: Publish
be: Апублікаваць

en: Unpublish
be: Скасаваць пуплікацыю

en: Save role
be: Захаваць статус

en: Restore
be: Аднавіць

en: Add role
be: Дадаць ролю

en: 1 year | @count years
be[0]: 1 год
be[1]: @count гадоў

en: 1 week | @count weeks
be[0]: 1 тыдзень
be[1]: @count тыдні
be[2]: @count тыдняў

en: 1 min | @count min
be[0]: 1 хвіліна
be[1]: @count хв.

en: 1 sec | @count sec
be[0]: 1 секунда
be[1]: @count сек.

en: modules
be: модулі

en: Save permissions
be: Захаваць дазволы

en: 1 month | @count months
be[0]: 1 месяц
be[1]: @count мес.

en: Not writable
be: Не даступны для запісу

en: Email:
be: E-mail:

en: %message in %file on line %line.
be: %message у файле %file ў радку %line.

en: %name must be a valid hexadecimal CSS color value.
be: %name павінен быць дзейным шаснаццатковым CSS значэннем колеру.
