Patterns (7.x-2.0-rc1) - en to ka translation catalogue (41 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Save configuration
ka: კონფიგურაციის შენახვა

en: Status
ka: სტატუსი

en: Delete
ka: წაშლა

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: List
ka: სია

en: Actions
ka: ოპერაციები

en: Remove
ka: ამოშლა

en: Description
ka: აღწერა

en: Public
ka: საჯარო

en: Disabled
ka: გამორთულია

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: Action
ka: ოპერაცია

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: Resources
ka: რესურსები

en: Version
ka: ვერსია

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Name
ka: სახელი

en: Import
ka: იმპორტი

en: Export
ka: ექსპორტი

en: category
ka: კატეგორია

en: Format
ka: ფორმატი

en: Path
ka: გზა

en: Options
ka: პარამეტრები

en: 1 hour | @count hours
ka[0]: 1 საათი
ka[1]: @count საათი

en: 1 day | @count days
ka[0]: 1 დღე
ka[1]: @count დღე

en: Module
ka: მოდული

en: Directory
ka: დირექტორია

en: Other
ka: სხვა

en: Destination
ka: დანიშნულების ადგილი

en: Info
ka: ინფო

en: Publish
ka: გამოქვეყნება

en: Save role
ka: როლის შენახვა

en: Add role
ka: როლის დამატება

en: 1 year | @count years
ka[0]: 1 წელი
ka[1]: @count წელი

en: 1 week | @count weeks
ka[0]: 1 კვირა
ka[1]: @count კვირა

en: 1 min | @count min
ka[0]: 1 წუთი
ka[1]: @count წუთი

en: 1 sec | @count sec
ka[0]: 1 წამი
ka[1]: @count წამი

en: 1 month | @count months
ka[0]: 1 თვე
ka[1]: @count months
