Patterns Client (7.x-1.0-alpha1) - en to ca translation catalogue (21 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Register
ca: Registra

en: Username
ca: Nom d'usuari

en: Author
ca: Autor

en: Description
ca: Descripció

en: Search
ca: Cerca

en: Password
ca: Contrasenya

en: Link
ca: Enllaç

en: Preview
ca: Previsualitza

en: Save
ca: Desa

en: Subscriptions
ca: Subscripcions

en: User
ca: Usuari

en: Email
ca: Correu electrònic

en: Selected
ca: Seleccionat

en: View all
ca: Veure-ho tot

en: Pattern
ca: Patró

en: Share
ca: Comparteix

en: The changes have been saved.
ca: S'han desat els canvis.

en: Please enter some keywords.
ca: Introduïu algunes paraules clau.

en: Enter the terms you wish to search for.
ca: Introduïu els termes que voleu cercar.

en: Patterns
ca: Patrons
