Patterns Client (7.x-1.0-alpha1) - en to el translation catalogue (22 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Register
el: Εγγραφή

en: Username
el: Όνομα χρήστη

en: Author
el: Συντάκτης

en: Description
el: Περιγραφή

en: Search
el: Αναζήτηση

en: Password
el: Συνθηματικό

en: Link
el: Σύνδεσμος

en: Preview
el: Προεπισκόπηση

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Format
el: Μορφή

en: Subscriptions
el: Συνδρομές

en: User
el: Χρήστης

en: Selected
el: Επιλεγμένο

en: View all
el: Εμφάνιση όλων

en: Pattern
el: Πρότυπο

en: Token
el: Σύμβολο (token) αντικατάστασης

en: The changes have been saved.
el: Οι αλλαγές αποθηκεύτηκαν.

en: Please enter some keywords.
el: Πληκτρολογήστε κάποιες λέξεις-κλειδιά.

en: Enter the terms you wish to search for.
el: Πληκτρολογήστε τους όρους που θέλετε να αναζητήσετε.

en: Unknown error
el: Άγνωστο σφάλμα

en: Patterns
el: Πρότυπα
