Patterns Client (7.x-1.0-alpha1) - en to et translation catalogue (23 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Register
et: Registreeru

en: Username
et: Kasutajanimi

en: Author
et: Autor

en: Description
et: Kirjeldus

en: Search
et: Otsing

en: Password
et: Parool

en: Preview
et: Eelvaade

en: Save
et: Salvesta

en: Format
et: Vorming

en: Subscriptions
et: Tellimused

en: User
et: Kasutaja

en: Email
et: E-kiri

en: Selected
et: Valitud

en: View all
et: Vaata kõiki

en: Pattern
et: Muster

en: Share
et: Jaga

en: Token
et: Tekstiasendaja

en: The changes have been saved.
et: Muutused on salvestatud.

en: Please enter some keywords.
et: Sisesta mõni märksõna.

en: Enter the terms you wish to search for.
et: Sisesta märksõnad, mida soovid otsida.

en: Local
et: Kohalik

en: Patterns
et: Mustrid
