Patterns Client (7.x-1.0-alpha1) - en to eu translation catalogue (21 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Register
eu: Erregistratu

en: Username
eu: Erabiltzaile izena

en: Author
eu: Egilea

en: Description
eu: Azalpena

en: Search
eu: Bilatu

en: Password
eu: Pasahitza

en: Link
eu: Esteka

en: Preview
eu: Aurrebista

en: Save
eu: Gorde

en: Format
eu: Formatua

en: Subscriptions
eu: Harpidetzak

en: User
eu: Erabiltzailea

en: Email
eu: Eposta

en: Selected
eu: Hautatuta

en: View all
eu: Erakutsi guztia

en: The changes have been saved.
eu: Aldaketak gorde dira.

en: Please enter some keywords.
eu: Mesedez sartu hitz-gako batzuk.

en: Enter the terms you wish to search for.
eu: Idatzi bilatu nahi dituzun terminoak.

en: Local
eu: Lokala

en: Patterns
eu: Ereduak
