Patterns Client (7.x-1.0-alpha1) - en to fil translation catalogue (11 entries)

en: Title
fil: Pamagat

en: Register
fil: Magrehistro

en: Username
fil: Bansag

en: Author
fil: May akda

en: Description
fil: Paglalarawan

en: Search
fil: Hanapin

en: Password
fil: Hudyat

en: Preview
fil: Masdan muna

en: Save
fil: Pangalagaan

en: The changes have been saved.
fil: Ang mga pagbabago ay napangalagaan.

en: Enter the terms you wish to search for.
fil: Ipasok ang mga katagang nais mong hanapin.
