Patterns Client (7.x-1.0-alpha1) - en to lo translation catalogue (5 entries)

en: Username
lo: ຊື່ຜູ້ໃຊ້

en: Search
lo: ຄົ້ນຫາ

en: Password
lo: ລະຫັດຜ່ານ

en: Save
lo: ບັນທຶກ

en: Enter the terms you wish to search for.
lo: ຂຽນຄຳສັບທີ່ທ່ານຕ້ອງການຄົ້ນຫາ
