Patterns Client (7.x-1.0-alpha1) - en to lv translation catalogue (22 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Register
lv: Reģistrēt

en: Username
lv: Lietotājvārds

en: Author
lv: Autors

en: Description
lv: Apraksts

en: Search
lv: Meklēt

en: Password
lv: Parole

en: Link
lv: Saite

en: Preview
lv: Priekšskatījums

en: Save
lv: Saglabāt

en: Format
lv: Formāts

en: Subscriptions
lv: Parakstīšanās

en: User
lv: Lietotājs

en: Email
lv: E-pasts

en: Selected
lv: Izvēlēts

en: View all
lv: Skatīt visus

en: Pattern
lv: Modelis

en: Token
lv: Marķieris

en: The changes have been saved.
lv: Izmaiņas saglabātas.

en: Please enter some keywords.
lv: Lūdzu ievadiet dažus atslēgas vārdus.

en: Enter the terms you wish to search for.
lv: Ievadiet terminus, kurus meklēt.

en: Unknown error
lv: Nezināma kļūda
