Patterns Client (7.x-1.0-alpha1) - en to or translation catalogue (6 entries)

en: Title
or: ଶୀର୍ଷକ

en: Username
or: ଚାଳକ ନାମ

en: Description
or: ବର୍ଣ୍ଣନା

en: Search
or: ସନ୍ଧାନ କରନ୍ତୁ

en: Password
or: ପ୍ରବେଶ ସଂକେତ

en: Email
or: ଇ-ମେଲ
