Patterns Client (7.x-1.0-alpha1) - en to ps translation catalogue (12 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Username
ps: کارن نوم

en: Author
ps: ليكوال

en: Description
ps: سپړنه

en: Search
ps: لټون

en: Password
ps: پټ توری

en: Link
ps: تړونی

en: Preview
ps: مخليد

en: Format
ps: بڼه

en: User
ps: غړی

en: Email
ps: بریښنالیک

en: Selected
ps: غوره شوي
