Patterns Client (7.x-1.0-alpha1) - en to si translation catalogue (8 entries)

en: Title
si: මාතෘකාව

en: Register
si: ලියාපදිංචිවීම

en: Username
si: පරිශීලක නාමය

en: Description
si: විස්තරය

en: Search
si: සොයන්න

en: Password
si: මුරපදය

en: Link
si: සම්බන්ධය

en: User
si: පාවිච්චි කරන්නා
