Patterns Client (7.x-1.0-alpha1) - en to sk translation catalogue (23 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Register
sk: Registrovať

en: Username
sk: Používateľské meno

en: Author
sk: Autor

en: Description
sk: Popis

en: Search
sk: Vyhľadávanie

en: Password
sk: Heslo

en: Link
sk: Odkaz

en: Preview
sk: Náhľad

en: Save
sk: Uložiť

en: Format
sk: Formát

en: Subscriptions
sk: Odoberania

en: User
sk: Používateľ

en: Email
sk: E-mail

en: Selected
sk: Zvolené

en: View all
sk: Zobraziť všetky

en: Pattern
sk: Vzor

en: Share
sk: Zdieľanie

en: The changes have been saved.
sk: Zmeny boli uložené.

en: Please enter some keywords.
sk: Zadajte prosím nejaké kľúčové slovo.

en: Enter the terms you wish to search for.
sk: Zadajte slová, ktoré chcete vyhľadať.

en: Local
sk: Lokálny

en: Patterns
sk: Vzory
