Patterns Client (7.x-1.0-alpha1) - en to te translation catalogue (14 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Register
te: నమోదు చెయ్యు

en: Username
te: వాడుకరి పేరు

en: Author
te: రచయిత

en: Description
te: వివరణ

en: Search
te: వెతుకు

en: Password
te: సంకేతపదం

en: Link
te: లింకు

en: Preview
te: మునుజూపు

en: Save
te: భద్రపరచు

en: Format
te: ఆకృతి

en: User
te: వాడుకరి

en: Email
te: ఈమెయిలు

en: The changes have been saved.
te: మార్పులని భద్రపరిచాం.
