Patterns Client (7.x-1.0-alpha1) - en to th translation catalogue (14 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Username
th: ชื่อผู้ใช้งาน

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Search
th: ค้นหา

en: Password
th: รหัสผ่าน

en: Link
th: ลิงค์

en: Save
th: บันทึก

en: Format
th: รูปแบบ

en: Email
th: อีเมล

en: Selected
th: ถูกเลือก

en: Pattern
th: รูปแบบของ

en: The changes have been saved.
th: บันทึกการเปลี่ยนแปลงแล้ว

en: Please enter some keywords.
th: กรุณาใส่คำที่ต้องการค้นหา

en: Enter the terms you wish to search for.
th: ใส่คำที่คุณต้องการค้นหา
