Patterns Client (7.x-1.0-alpha1) - en to ug translation catalogue (10 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Register
ug: تىزىملىتىش

en: Username
ug: ئىشلەتكۈچى نامى

en: Description
ug: بايانى

en: Password
ug: پارول

en: Link
ug: ئۇلىنىش

en: Preview
ug: كۆرۈپ بېقىش

en: Email
ug: ئېلخەت

en: The changes have been saved.
ug: ئۆزگەرتىشلەر ساقلاندى.....

en: Please enter some keywords.
ug: ھالقىلىق سۆزنى كىرگۈزۈڭ
