Patterns Client (7.x-1.0-alpha1) - en to ur translation catalogue (9 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Register
ur: شمولیت اختیار کریں

en: Username
ur: اسم صارف

en: Author
ur: مصنف

en: Description
ur: وضاحت

en: Search
ur: تلاش

en: Password
ur: کلمۂ شناخت

en: Save
ur: محفوظ کریں

en: Email
ur: ای میل
