Patterns Client (7.x-1.0) - en to af translation catalogue (15 entries)

en: Title
af: Titel

en: Register
af: Registreer

en: Username
af: Gebruiksersnaam

en: Author
af: Outeur

en: Description
af: Beskrywing

en: Search
af: Soek

en: Password
af: Wagwoord

en: Link
af: Skakel

en: Preview
af: Voorskou

en: Save
af: Stoor

en: User
af: Gebruiker

en: Selected
af: Geselekteer

en: The changes have been saved.
af: Die veranderinge is gestoor.

en: Please enter some keywords.
af: Voer asb. 'n paar sleutelwoorde in.

en: Enter the terms you wish to search for.
af: Verskaf die items waarvoor u wil soek.
