Patterns Client (7.x-1.0) - en to am translation catalogue (13 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Register
am: ይመዝገቡ

en: Username
am: የተጠቃሚ ስም

en: Author
am: ደራሲ

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Search
am: ፈልግ

en: Password
am: የይለፍ ቃል

en: Preview
am: ቅድመ እይታ

en: Save
am: አስቀምጥ

en: User
am: ተጠቃሚ

en: Email
am: ኢሜይል

en: Selected
am: የተመረጠ

en: UUID
am: ዩዩአይዲ
