Patterns Client (7.x-1.0) - en to ar translation catalogue (20 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Register
ar: التسجيل

en: Username
ar: اسم المستخدم

en: Author
ar: المؤلف

en: Description
ar: الوصف

en: Search
ar: بحث

en: Password
ar: كلمة المرور

en: Link
ar: رابط

en: Preview
ar: معاينة

en: Save
ar: حفظ

en: Format
ar: التنسيق

en: Subscriptions
ar: الاشتراكات

en: User
ar: المستخدم

en: Email
ar: البريد الإلكتروني

en: Selected
ar: محدد

en: Pattern
ar: النموذج

en: The changes have been saved.
ar: تم حفظ التغييرات.

en: Please enter some keywords.
ar: من فضلك أدخل بعض الكلمات المفتاحية.

en: Enter the terms you wish to search for.
ar: أدخل العبارات التي تريد البحث عنها.

en: UUID
ar: المعرف UUID
