Patterns Client (7.x-1.0) - en to be translation catalogue (17 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Register
be: Зарэгістраваць/ца

en: Username
be: Імя карыстальніка

en: Author
be: Аўтар

en: Description
be: Апісанне

en: Search
be: Пошук

en: Password
be: Пароль

en: Link
be: Спасылка

en: Preview
be: Перапрагледзець

en: Save
be: Захаваць

en: Format
be: Фармат

en: User
be: Карыстальнік

en: Email
be: Адрас E-mail

en: Selected
be: Выбраны

en: The changes have been saved.
be: Змены былі захаваныя.

en: Please enter some keywords.
be: Калі ласка, увядзіце ключавыя словы.

en: Enter the terms you wish to search for.
be: Увядзіце ключавыя словы для пошуку.
